Sıkça Sorulan Sorular

API, programlar arası haberleşmeyi sağlayan bir arayüzdür. Sitemizde bulunan API dokümanımız yardımı ile siz de satış yapabilirsiniz. Bunun için basit programlama bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

Eğer siz de bayimiz olmak, hazır site kurulum paketimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Sistem üzerinde bir çok bakiye yükleme yöntemi bulunur. Sisteme entegreli olan sanal pos alt yapısı PayTR ile 7/24 otomatik olarak bakiye yükleyebilirsiniz. PayTR ile iki farklı seçeneğiniz vardır. Birincisi kredi kartı ile otomatik yükleme yapmak, ikincisi Havale/EFT yöntemi ile yükleme yapmak. Eğer Havale/EFT yöntemi ile PayTR üzerinden ödeme yapmak isterseniz, Havale/EFT gönderimini PayTR hesaplarına gönderdikten sonra Havale/EFT bildirimi yapmanız gerekir. Bu çok uzun sürmez. PayTR yöntemi çok daha hızlı ve kolay bir yöntem olmakla birlikte, bakiye yüklemeleriniz otomatik olarak onaylanır ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz. PayTR ile yapacağınız ödemeler 3D Secure sistemi ile korunmakta olup şifrelenmektedir. Kredi kartı ile yapacağınız her işlemde sizlere bankanız tarafından SMS gönderilir ve SMS onayı alınır. Web sitemizde 3D Secure Sistemi ile hiçbir kart bilginizi veya kişisel bilginizi barındırmaz, saklı tutamaz. Güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Eğer aklınıza takılan herhangi bir soru olursa destek talebi oluşturun.

Aktif Ödeme Yöntemlerimiz: •Türkiye İş Bankası (₺) •Türkiye İş Bankası ($) •Papara A.Ş. (₺) •Payoneer (€,£) •Nakit (₺) •Kredi (₺)

Siparişinizin İptal Edilmesinin Belirli Nedenleri Vardır ;

 • Profiliniz gizli ise siparişiniz iptal edilir.
 • Bazı servislerde sizden link yerine sadece kullanıcı adı ("@" olmadan) girmeniz istenir. Bu konuya dikkat ediniz.
 • Servislerin maksimum gönderim miktarlarını aldığınızda vereceğiniz 2.sipariş iptal edilir.

 • Link, gizlilik gibi hatalar yok ise lütfen, destek talebi oluşturun.

  Eğer servislerimizde düşüş yaşanıyorsa, bunun iki sebebi olabilir.

  Birincisi; Attığınız takipçilerin / beğenilerin gerçek kullanıcılardan oluşması. Yani kullanıcı eğer sizin içeriğinizle ilgilenmiyorsa sizi takipten çıkabilir ve beğenmekten vazgeçebilir.

  İkincisi; Sistemimizde çok az oranda olsa da bot kullanıcılar var. Garantili olduğu belirtilmeyen servislerde düşüşün yaşanabileceği sözleşmede açıkça belirtmiştir.

  Sizlere beğeni, takipçi ve izlenme gibi servisleri sağalabilmemiz için hesabınızın gizli olmaması gerekir. Siparişinizin gizli hesap olarak verilmesi durumunda işlem gerçekleştirilemeyecektir. Hesabınızı gizli hesap olmaktan çıkartıp sipariş verebilir, siparişiniz tamamlandıktan sonra hesabınızı tekrardan gizleyebilirsiniz.

  Sorun yaşıyorsanız, destek talebi oluşturun.

  Çerez Politikası